Malé korálky logo

 

 
Strava
  Vytisknout E-mail  
 

Dětem zajišťujeme celodenní stravu a pitný režim. V rámci stravy je zahrnuta 2x svačina a oběd, jako nápoj podáváme slabě slazený ovocný čaj. Pokud má vaše dítě alergii či nesnášenlivost některé potraviny, vyjdeme vám vstříc a stravování vyřešíme individuálně. 

NECHCETE STRAVNÉ OBJEDNAT?: Pokud ze zdravotních důvodů musíte dávat dítěti stravu z domu (bezlepková dieta, bezlaktózová dieta...), prosíme o řádné označení krabiček, ve kterých si dítě jídlo donese (krabičky budou popsány: jménem dítěte, označením druhu jídla - svačina 1, svačina 2, oběd). Jídlo můžeme dítěti ohřát v mikrovlnné troubě. Pokud je třeba umístit jídlo v lednici, je nutné to říct při předání jídla lektorovi.

PITNÝ REŽIM: pro všechny děti je připraven slabě slazený ovocný čaj, každé dítě má svůj hrníček nebo si nosí svoji lahev na pití, v letních měsících vyžadujeme nošení si vlastní lahve na pití - ven chodíme s pitím.

SVAČINKY: děti dostávají vyváženou a zdravou stravu, složenou s větší části z pomazánek, denně dostávají mléčné výrobky, a denně také ovoce či zeleninu. Jídelníček svačinek je vyvěšen na nástěnce ve školce.

OBĚD: obědy odebíráme z Mateřské školky Olšany. Jídelníček naleznete buď na nástěnce ve školce nebo na webu MŠ Olšany: www.msolsany.cz.

ÚPLATA ZA STRAVNÉ: 1 svačina = 6kč (2x denně = 12kč), oběd = 33kč.

ODHLÁŠENÍ A PŘIHLÁŠENÍ STRAVY: stravné je nutné nahlašovat nebo přihlašovat smskou na tel.775 143 578 do 12hod. předchozího PRACOVNÍHO dne bez ohledu na to, jestli je ten den školka v provozu. V případě neodhlášení včas strava propadá nebo je možné se telefonicky domluvit na odběru stravy, ve svém jídlonosiči (nutné nahlásit nejpozději do 11hodin téhož dne), vyzvednutí jídla je možné do 12hod.po předchozí domluvě na tel. 775 143 578. Za nezávadnost pokrmu ručí školička pouze v případě spotřeby stravy do 14hod., po této době propadá hygienická nezávadnost stravy, a její použití je na vlastní riziko rodičů. Přihlášení a odhlášení je možné zasláním sms na tel.číslo 775 143 578.

Platba za stravné: Na konci měsíce, spolu s informací o platbě za školku dostanete emailem také informaci o výši stravného.


 
 
     

Rychlý kontakt

Malé korálky, z.s.
V Sídlišti 29
68301 Rousínov

Tel.: 775 143 578
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty...

Partneři webu

Soukromá školička Slavíkovice
www.hlidanidetinonstop.cz

Lékárna U RADNICE, Rousínov
www.lekarnarousinov.cz

Stolařská a truhlářská výroba
www.nabyteknaprani.cz

Komplexní služby pro firmy a domácnosti z oblasti IT
www.computersoft.cz

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #9ada4e #a9f9a7 #1d3eff